Anonse seksAnonse seks

Wiesz czego pragnę wiec czym prędzej, jakby nie chcąc uroni ć ani jednej kropli nektaru wylizujesz dokładnie moja szpareczkę. Panie do seksu są chętne na dyskretny flirt, tak więc możesz się umawiać bez żadnych ograniczeń. Na naszej stronie znajdziesz Czat sex oferty podzielone na kategorie, po to żeby każdy mężczyzna mógł znaleźć kobietę dla siebie, bez zbędnego tracenia cennego czasu.

Byliśmy z Michałem zakochani do nieprzytomności. Przynajmniej mi się tak wydawało. Od roku regularnie, na miarę możliwości systematycznie sypialiśmy ze sobą. Postarałam się pigułki i nie było problemu. Dostałam się w międzyczasie na studia i w październiku wyjechałam do Wrocławia.

Po nocy w trójkącie budzę się z szelmowskim uśmiechem na twarzy i zastanawiam się: czy wczoraj w nocy to byłam ja? Dwóch wspaniałych panów potrafi mnie rozgrzać do czerwoności i unieść w krainę do jakiej w duecie się nie dochodzi.Komuś może się to nie podobać i może to potępiać ale ja polecam,bo przeżyłam.

Swiat sie zmienia i chociazby nie wiedziales tym, ze sam dupy placa w ciagu sex. Szukaja tedy mlodych, niezasluzonych, lub dojrzalych sposrod fantazja i czasem nieskrepowanym facetow. Najczesciej sa to te mlode i zamozne zony wiecznie zapracowanych biznesmenow gotowych na telefony do cichodajek , czy tez dojrzale i cokolwiek niedoceniane, ktorych mezowie juz drzewiej zapomnieli.

Autor posługuje się bardzo dobrą greką, identyfikowaną często jako typowa dla „klasy średniej” (kupcy, wyspecjalizowani rzemieślnicy itd.). Wiele wskazuje na to, że wspólnota, dla której powstawała ta praca, składała się głównie z Greków, być może wchodzących w skład wspólnoty zapoczątkowanej przez Pawła, bowiem wiele miejsca zostało poświęcone właśnie jego działalności. Jest jednak możliwe, że dzieło powstało na prywatne zlecenie Teofila, któremu dedykowane jest na wstępie, może nawet u niego w domu, gdzie autor mógł pracować jako skryba (wskazuje na to styl używanego przezeń języka).

Podobne strony:

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


Poruszajac sie w niej spogladalem
A tamten filmik mi się spodobał też dlatego

Copyright © 2017 Ogłoszenia pań